ELEKTROMOBILITA

VITAJTE

Sekcia pre záujemcov o certifikát - ŠPECIALISTA NA ELEKTROMOBILY®

Chcel by som vyjadriť veľkú vďaku našim kolegom zo Zväzu autoservisov SR a spolupracovníkom, ktorí pracovali na tvorbe kritérií pre certifikát „Špecialista na elektromobily". Certifikát je osvedčenie (značka) pre opravy automobilov s elektrickým pohonom. V praxi to znamená, že kvalifikovaní špecialisti môžu prezentovať spoločnú hodnotovú pečať alebo značku pri práci s elektromobilmi. Certifikácia servisov zaručuje odborné opravy elektromobilov, a servis, ktorý ju nezíska, by nemal opravovať elektro-vozidlá. Cieľom CERTIFIKÁCIE OPRAVOVNÍ je definovať kritériá pre prácu a kontrolovať tieto podmienky. Zámer je reakciou Zväzu autoservisov SR na narastajúci počet novo-registrovaných elektromobilov na Slovensku.

Certifikát umožní opravovniam, aby mohli vstúpiť do prostredia elektromobility, a koncovým zákazníkom vytvorí garancie pri opravách vozidiel s elektrickým pohonom.

Prosíme, venujte pozornosť jednotlivým krokom, ktoré sú nevyhnutné na dosiahnutie splnenia podmienok. Celkovo existujú štyri kroky, cez ktoré vás detailne prevedieme. Ak ich úspešne absolvujete, ZVÄZ AUTOSERVISOV SR vašej firme udelí certifikát ŠPECIALISTA NA ELEKTROMOBILY.

Autorské práva vyhradené (c) 2024

zdroj: D. Balucha

1 – KROK   Mať alebo získať príslušné vzdelanie elektrotechnika +  následne sa záujemca preškolí na:
  • Vysokonapäťový technik
  • Vysokonapäťový expert
Opravári – V dnešnej ére rastúcej elektromobility je odborné vzdelanie v oblasti opráv elektromobilov nevyhnutné a má kľúčový význam. Školy, s ktorými spolupracujeme vyučenie v odbore ponúkajú bez poplatkov. Tento trend v automobilovom priemysle si vyžaduje špecifické znalosti a schopnosti, ktoré sa zameriavajú na technológie elektrického pohonu a vysokonapäťové systémy. Elektromobil je nová výzva pre spoločnosti, ktoré sa zaoberajú opravami vozidiel po nehodách a ich servisom. Preto vznikli požiadavky nielen na kvalifikáciu zamestnancov, ale zároveň sme úspešne stanovili kritériá pre opravy elektrických vozidiel všetkých značiek.
2 – KROK (Povinné 1-dňové Pracovné školenia s elektromobilmi)
Zapojte sa do vzrušujúceho sveta elektromobilov s našimi pracovnými školeniami v montérkach! S našimi odbornými kurzami získate jedinečnú príležitosť nadobudnúť prvé praktické skúsenosti s opravami a údržbou reálnych elektrovozidiel. Dôležitým bodom je prenos poznatkov, ktoré chceme zabezpečiť pre naše členské spoločnosti. Samozrejme budeme pripravovať aj nadstavbové špeciálne kurzy v spolupráci s automobilkami. 
3 – KROK (Náradie/výbava do servisu s povinnosťami kalibrácie meradiel)
Pripravte svoj autoservis na éru elektromobilov s nevyhnutným náradím a výbavou! V dnešnej dobe automobilové spoločnosti oznamujú, že ponúkajú „dvojnásobok predĺžených záruk oproti situácii spred desiatich rokov“ a dodávajú, že projekt predplateného servisu je týmto úspešne spustený. Vaši zákazníci túžia po istote a vy máte možnosť im ju poskytnúť. Buďte krok vpred a vybavte svoj autoservis najmodernejšou technológiou a nástrojmi, aby ste mohli s dôverou a efektívnosťou obsluhovať elektromobily. Tým vytvoríte silný základ pre budúcnosť vášho podnikania.
4 – KROK (Certifikát + pridelenie  reklamného LOGA)
Ak splníte všetky predchádzajúce 3 kritériá, bude vám udelený CERTIFIKÁT - ŠPECIALISTA NA ELEKTROMOBILY® a s ním spojené licencované používanie loga ŠPECIALISTA NA ELEKTROMOBILY - SERVICE®. Kto má záujem zapojiť sa do systému odborných špecialistov na opravy, údržbu a servis elektromobilov, môže si vyplniť prihlášku nižšie + je potrebné uhradiť registračný poplatok.
Certifikačná prihláška – ŠPECIALISTA NA ELEKTROMOBILY® + Reklamné LOGO® 

Autorské práva vyhradené (c) 2024

Certifikát ŠPECIALISTA NA ELEKTROMOBILY® + LOGO na označenie autoservisu

Odošleme kritériá certifikácie pre CERTIFIKÁT a reklamné LOGO
79
90
  • Certifikačný registračný poplatok
  •  
VÝHODNÉ

budete presmerovaný na platobnú bránu

Prihláška