LAKOVANIE

VITAJTE

Sekcia pre záujemcov o certifikát - ŠPECIALISTA NA LAKOVANIE®

V Zväze autoservisov SR intenzívne diskutujeme o budúcnosti so silným dôrazom na kvalitu. Pre potvrdenie tohto záväzku stanovujeme OCENENIE a štandard kvality - certifikát - ŠPECIALISTA NA LAKOVANIE.

Každá autolakovňa je jedinečná, pracuje s rôznymi systémami náterových hmôt, no má túžbu vynikať a odlišovať sa od ostatných prevádzok. Certifikát „Špecialista na lakovanie" je pre zručných remeselníkov, ktorí sa venujú aplikácii lakov na automobily. Pracuje sa s estetikou a ochranou vozidla, vyžadujeme zručnosť, trpezlivosť a lásku k detailom. Výsledkom je, aby vozidlá vyzerali skvele a boli chránené pred poveternostnými vplyvmi. Autolakovňa, ktorá získa ocenenie „Špecialista na lakovanie", nie je len remeselnícka dielňa, ale umelecký kolektív, ktorý si zaslúži uznanie za svoju dlhoročnú prácu, prinášajúcu vozidlám nový život a krásu.

Zväz autoservisov SR prináša novú príležitosť, ktorá pomáha získať konkurenčnú výhodu. Náš cieľ je udržiavať kvalitu a profesionálny štandard v oblasti lakovania vozidiel. Naši odborníci vám poskytnú cenné rady, ako v dnešnom preplnenom trhu vyniknúť prostredníctvom OCENENIA. Stačí sa na nás obrátiť a získať certifikát, ktorý okrem toho poskytuje aj školenia a rady. Certifikát "Špecialista na lakovanie" je osvedčením pre opravy automobilov podľa najnovších postupov, priamo od výrobcov vozidiel. To znamená, že kvalifikovaní špecialisti môžu prezentovať spoločnú hodnotovú pečať alebo značku pri práci s lakovaním karosérií automobilov. Certifikácia servisov zaručuje odborné postupy opráv autolakov s požadovanou kvalitou a technologickým vybavením. Cieľom CERTIFIKÁCIE OPRAVOVNÍ je definovať kritériá pre prácu a priebežne ich kontrolovať. Zväz autoservisov SR nastavil kritériá pre opravy autolakov vozidiel všetkých značiek s ohľadom na platnú legislatívu.

Certifikát umožní opravovniam stať sa viditeľnejšími pre koncových zákazníkov a zároveň im poskytne garancie pri opravách autolakov, kde ide predovšetkým o remeselné skúsenosti.

Certifikácia opravovne je vždy na žiadosť a je ocenením pre remeselníka – jeho hrdosti a úcty k remeslu.

Prosíme, venujte pozornosť jednotlivým krokom, ktoré sú nevyhnutné na dosiahnutie splnenia podmienok. Celkovo existujú štyri kroky, cez ktoré vás detailne prevedieme. Ak ich úspešne absolvujete, ZVÄZ AUTOSERVISOV SR vašej firme udelí certifikát ŠPECIALISTA NA LAKOVANIE.

Autorské práva vyhradené (c) 2024

zdroj: Blowtherm

1 – KROK   Mať alebo získať príslušné vzdelanie auto-lakovač.
Opravári – vyškolený personál v remesle a odborné dopĺňanie vzdelania v oblasti autolakovania sú nevyhnutné a majú kľúčový význam. Nové trendy v automobilovom priemysle si vyžadujú špecifické znalosti a schopnosti, ktoré sa zameriavajú na opravy autolakov. Záujemca by mal preukázať niekoľkoročné skúsenosti.
2 – KROK (Povinné 1-dňové pracovné školenie s ukážkami nových techník a postupov lakovania)
Zapojte sa a objavte odporúčané metódy cenovo efektívneho lakovania a skúsenosti s výberom farieb (koloristiky). Naše pracovné školenie v montérkach vás priamo zapojí do remesla! S modernými antikoróznymi prostriedkami a novými spôsobmi čistenia povrchov pomocou laserovej techniky vás oboznámime bez zdĺhavého brúsenia a pieskovania povrchov. Prevedieme vás prístrekmi do súvisiacich častí dielcov a mnohými ďalšími modernými a efektívnymi spôsobmi práce. S našimi odbornými lektormi budete mať jedinečnú príležitosť nadobudnúť praktické skúsenosti. Dôležitým bodom je prenos poznatkov, ktoré chceme zabezpečiť pre naše členské spoločnosti. Samozrejme, pripravujeme aj nadstavbové špeciálne kurzy v spolupráci s dodávateľmi autolakov.
3 – KROK (Náradie/výbava do autolakovne)
Kritériá sú vypracované s dôrazom na adekvátne vybavenie dielne. Skontrolujte svoje zariadenie a porovnajte ho so zoznamom potrebného náradia v certifikačných kritériách. Moderné technológie nie sú nevyhnutné pre každú autolakovňu, ale pre efektívne a cenovo výhodné opravy moderných áut predstavujú pevný základ pre budúcnosť vášho podnikania. Opravujte s dôverou a s výhodou technologického pokroku.
4 – KROK (Certifikát + pridelenie  reklamného LOGA)
Ak splníte všetky predchádzajúce 3 kritériá, bude vám udelený CERTIFIKÁT - ŠPECIALISTA NA LAKOVANIE® a s ním spojené licencované používanie loga ŠPECIALISTA NA LAKOVANIE - SERVICE®. Kto má záujem zapojiť sa do systému odborných remeselných dielní špecialistov na lakovanie automobilových karosérií, môže si vyplniť prihlášku nižšie + je potrebné uhradiť registračný poplatok.
Certifikačná prihláška – ŠPECIALISTA NA LAKOVANIE® + Reklamné LOGO® 

Autorské práva vyhradené (c) 2024

Certifikát ŠPECIALISTA NA LAKOVANIE® + LOGO na označenie autoservisu

Odošleme kritériá certifikácie pre CERTIFIKÁT a reklamné LOGO
79
90
  • Certifikačný registračný poplatok
  •  
VÝHODNÉ

budete presmerovaný na platobnú bránu

Prihláška