MECHANIKA

VITAJTE

Sekcia pre záujemcov o certifikát - ŠPECIALISTA NA MECHANIKU®

Certifikát "Špecialista na mechaniku" je ocenením pre prevádzky, ktoré si získali vysoké hodnotenie vďaka svojmu odbornému prístupu ku klientom. Tento certifikát slúži ako záruka odbornosti, pretože technici, ktorí ho získali, absolvovali odborné vzdelávanie a disponujú dlhodobou praxou.

V dnešnej dobe sú na moderné vozidlá kladené vysoké diagnostické nároky, vyžadujúce špecifické zručnosti odborníkov. Moderná diagnostika dnes v spojení s výrobcom automobilu je to, čo zabezpečuje kvalitné výsledky práce. Autoservis, opravovňa či dielňa, ktorá spĺňa kritériá certifikácie, môže očakávať množstvo výhod a uznania.

Certifikát "Špecialista na mechaniku" nesie so sebou budúcu kľúčovú úlohu v certifikovaní záujemcov pre vydanie prístupového PASSU, ktorým sa vstúpi do RMI (týkajúceho sa zabezpečenia vozidla) v systéme výrobcov automobilov so všetkými schválenými testermi diagnostiky cez vytvorený celoeurópsky proces akreditácie, schvaľovania a povoľovania prístupu.

Certifikát umožní opravovniam stať sa viditeľnejšími pre koncových zákazníkov a zároveň im poskytne garancie pri opravách automobilov.

Prosíme, venujte pozornosť jednotlivým krokom, ktoré sú nevyhnutné na dosiahnutie splnenia podmienok. Celkovo existujú štyri kroky, cez ktoré vás detailne prevedieme. Ak ich úspešne absolvujete, ZVÄZ AUTOSERVISOV SR vašej firme udelí certifikát ŠPECIALISTA NA MECHANIKU.

Autorské práva vyhradené (c) 2024

zdroj: ZA-SR

zdroj: ZA-SR

1 – KROK   Mať alebo získať dodatočne vyučenie v odbore automechanik. 
Dobrý automechanik má lásku k automobilom. Je to viac než len povolanie – je to vášeň, ktorá ho ženie k neustálemu zdokonaľovaniu. Certifikát „ŠPECIALISTA NA MECHANIKU" je ocenenením pre tých, ktorí dodržiavajú stanovené technologické a procesné postupy. Každý krok je dôležitý, aby sa zabezpečila kvalita a bezpečnosť. V tomto remesle sa často využívajú diagnostické a meracie zariadenia na rýchle a presné detegovanie chýb. 
2 – KROK (Povinné 1-dňové pracovné školenie)
Školenie predstavuje vzájomnú výmenu praktických skúseností a poznatkov o postupoch pri diagnostike a vyhľadávaní chýb cez diagnostiku v spojení s automobilkou. S našimi odbornými lektormi vám bude poskytnutá jedinečná príležitosť nadobudnúť praktické skúsenosti v oblasti nových technológii moderných vozidiel ako sú povinne zavádzané bezpečnostné prvky. Prioritou nášho školenia je prenos užitočných poznatkov pre naše členské spoločnosti.
3 – KROK (Náradie/výbava)
Kritériá sú vypracované s dôrazom na adekvátne vybavenie dielne. Skontrolujte svoje zariadenie a porovnajte ho so zoznamom potrebného náradia v certifikačných kritériách.  
4 – KROK (Certifikát + pridelenie  reklamného LOGA)
Ak splníte všetky predchádzajúce 3 kritériá, bude vám udelený CERTIFIKÁT - ŠPECIALISTA NA MECHANIKU® a s ním spojené licencované používanie loga ŠPECIALISTA NA MECHANIKU - SERVICE®. Kto má záujem zapojiť sa do systému odborných remeselných dielní so špecializáciou na mechanické práce, môže si vyplniť prihlášku nižšie + je potrebné uhradiť registračný poplatok.
Certifikačná prihláška – ŠPECIALISTA NA MECHANIKU® + Reklamné LOGO® 

Autorské práva vyhradené (c) 2024

Certifikát ŠPECIALISTA NA MECHANIKU® + LOGO na označenie autoservisu

Odošleme kritériá certifikácie pre CERTIFIKÁT a reklamné LOGO
79
90
  • Certifikačný registračný poplatok
  •  
VÝHODNÉ

budete presmerovaný na platobnú bránu

Prihláška