NAŠE ŠKOLENIA

STE PRIPRAVENÝ na éru elektromobilov?

Chcete byť schopný prevziať do opravy elektrifikované vozidlo do svojho autoservisu?​ [BEV], [PEHV], [HEV], [FCEV], [EREV]

Naše školenie je dostupné pre všetkých záujemcov bez ohľadu na ich terajšie vzdelanie! Nie je to len pre elektrotechnikov, ale pre každého, kto sa chce naučiť údržbu, opravy a servis vysokonapäťových komponentov automobilov (elektromobilov). Dozviete sa, ako získať oprávnenie na servis elektrických áut podľa slovenskej legislatívy, a vysvetlíme aj tri úrovne delenia servisu podľa požiadaviek výrobcu s ohľadom na platnú záruku a blokovú výnimku aby vozidlo išlo do starostlivosti servisu na zodpovedajúcej úrovni.

S rastúcim globálnym trhom s elektrickými vozidlami sa otvárajú nové príležitosti pre autoservisy. Je nevyhnutné poskytovať včasnú a efektívnu údržbu a opravy elektromobilov, a to predstavuje pre vás príležitosť, ak už dnes investujete do vzdelania a vybavenia a máte know-how pre bezpečnú prácu s týmito vozidlami.

Naša ponuka zahŕňa odborný kurz s lektorom, ktorého vedomosti si vážime a ktorý získal početné ocenenia od spoločnosti ŠKODA AUTO a. s.. Pán J. Mejzlík vás zasvätí do sveta servisnej starostlivosti o elektromobily. Kurz sme pripravili s dôrazom na interaktivitu, kde bude priestor na kladenie otázok, čo ho robí oveľa zaujímavejším. Prejdeme všetky aspekty budovania servisu pre elektromobilitu, vrátane praktických ukážok vybavenia podľa normy VW Group.

Cena kurzu je 210€, zahŕňa prepravu tam a späť + občerstvenie na mieste. Pre členov (ZA-SR) je dostupná zvýhodnená cena 170€.

Termíny kurzu: 29.4.2024

                                6.5.2024

                               13.5.2024

Miesto konania: Česká republika, školiace stredisko Chrudim

Dĺžka kurzu: celodenný (od 8.00 až 16.30 hod.)

Servis elektromobilov je výzvou, pretože ide o vysokonapäťové zariadenie. Na školení vám odhalíme všetky aspekty starostlivosti o elektromobily a pomôžeme vám osvojiť si potrebné odborné znalosti.

S úctou,

TEAM Zväzu autoservisov SR

Autorské práva vyhradené (c) 2024

ŠKOLENIE NA ELEKTROMOBILY